Aktualizacja rozkładów jazdy 15.09

15.09.2019
admin

Kategorie:

aktualizacja rozkładów

W tej aktualizacji rozkładów jazdy trzy ważne zmiany: dodatkowe kursy na linii Nowy Targ-Rabka, a także likwidacja części kursów na połączeniu Kraków-Jordanów oraz likwidacja całego połączenia Zakopane-Rokiciny.

Starostwo Powiatowe w Nowym Targu:
Nowy Targ-Rabka (MiniBus, zezwolenie 0000150)
Lekkie przesunięcie godzin odjazdów. Około 10 dodatkowych kursów w obie strony, kursujących w dni szkolne. Zmiana dotyczy wariantu przez Sieniawę (pozostałe warianty tego połączenia przez Rdzawkę i Czarny Dunajec pozostają bez zmian). W wariancie przez Sieniawę w dni szkolne daje to ok. 3 kursy na godzinę, a uwzględniając wszystkie warianty na połączeniu odbywa się 4-6 kursów/godzinę, w zależności od pory dnia.

Wykryliśmy likwidację jednego z zezwoleń na linii Kraków-Jordanów (zezwolenie #1793, RAB-BUS).
Na tej linii kursuje jeszcze kilka innych przewoźników objętych innymi zezwoleniami, a wygaszane jest tylko to wymienione powyżej.

Wyłączamy z naszej bazy linię Zakopane-Rokiciny (zezwolenie #1788).
Otrzymywaliśmy zgłoszenia od użytkowników w sprawie tej linii (likwidacja połączenia, brak kursów) i podjęliśmy decyzję o jej wyłączeniu z naszej bazy, pomimo tego, że zezwolenie nadal obowiązuje. Jeżeli masz jakieś informacje w sprawie tego połączenia, a także innych, zgłoś nam to drogą mailową na adres podhaletransit@gmail.com, lub poprzez nasz profil społecznościowy na Facebooku.

Zaktualizowane rozkłady jazdy są już widoczne w naszym serwisie. Aktualizacja rozkładów na Mapach Google może potrwać od 1 do 3 dni.